Romar Zgorzelec

Budowa myjni bezdotykowych

Off 220
Budowa myjni bezdotykowych
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

Budowa myjni bezdotykowych (5)Bezdotykowy pomysł na biznes
Ile kosztuje myjnia? Różnie. Najbardziej ekonomiczna będzie budowa myjni bezdotykowych Koszty zależą od wielu czynników (prace ziemne, odległość od mediów, wielkości działek itd.). Należy przyjąć, że koszt uruchomienia stworzenia jednego stanowiska to wydatek ok. 25 tys. zł. plus urządzenia (lub ich dzierżawa).
Jeśli chcemy postawić kilka stanowisk (a na pewno chcemy) i nie dysponujemy odpowiednią gotówką, to z pomocą przyjdzie leasing – po to przecież jest. Ratę leasingową wliczamy przecież w koszt uzyskania przychodu w całości, Na rynku finansowym jest duża konkurencja, więc ze znalezieniem odpowiedniej i taniej instytucji leasingowej raczej nie będzie problemu.
Najlepsze na deser. Uruchomienie stanowiska to kilkadziesiąt tys. zł. Zysk zaś wynosi ok. 5 tys. zł (a są to założenia ostrożne) w zależności od lokalizacji. Stopa zwrotu inwestycji oscyluje więc na poziomie 25-30% miesięcznie. Warto chyba się zastanowić, czy budowa myjni bezdotykowej nie będzie dla nas niezłym pomysłem na biznes.

Podobne wpisy o samochodach oraz motoryzacji:

About the author / 

admin

Najnowsza ankieta:

Czu przez internet można zakupić tanie przyczepy samochodowe?

View Results

Loading ... Loading ...

Opinie oraz Komentarze:

Archiwa

Losowe wpisy motoryzacyjne:

  • Przejażdżka Ferrari

    Jazda supersamochodem może być wielką niespodzianką dla faceta, który uwielbia szybkie samochody, bądź kobiety, która kocha jazdę pięknymi sportowymi autami. Przejażdżka Ferrari to świetny sposób na prezent dla siebie lub bliskiej osoby. Szybka podróż sportowym autem jest atrakcją dla każdego. Aby zarezerwować wycieczkę samochodem takim jak Ferrari, wystarczy znaleźć firmę, która organizuje właśnie takie jazdy…

  • Przyczepy na sprzedaż

    Przeprowadzka czy transport bez kłopotów Obecnie praktycznie każda rodzina ma samochód. Taki środek transportu pozwala swobodnie poruszać się po okolicy, dojeżdżać do pracy czy wyjechać na krótsze bądź dłuższe wakacje. Nie zawsze jednak auto jest na tyle duże, aby pomieściło wszystkie potrzebne akcesoria i bagaże. Dlatego warto skorzystać z oferty przyczepy na sprzedaż. Własna przyczepa…

Kategorie